ЗАПИС НА ПРИЙОМ

ЗАПИС НА ДЕРМАТОЛОГІЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ВИЇЗД ЛІКАРЯ ДОДОМУ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

 
Навігація
   


Ветеринарна клініка доктора К. Медведєва розпочала свою роботу 1 квітня 2006р.

З самого початку діяльності наш колектив керується в роботі такими принципами, як ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, КОМПЕТЕНТНІСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Ми завжди прагнемо до встановлення чесних партнерських відносин з власниками наших пацієнтів у справі повернення здоров'я їх вихованцям. Тому вважаємо важливими ще три принципи - ВЗАЄМНА ДОВІРА, ВЗАЄМОДІЯ І ВЗАЄМОВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дотримання цих принципів дає нам можливість здійснювати нашу місію, а саме - НАДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ, СПРИЯННЯ У ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ТВАРИН-КОМПАНЬЙОНІВ І ЛЮДИНИ.

Поряд з наданням послуг у всіх напрямках практичної ветеринарної медицини, у нас на високому рівні налагоджено надання ДЕРМАТОЛОГІЧНОЇ допомоги тваринам.

Дерматологічні консультації проводить кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики НУБіП України, автор першої і поки єдиної вітчизняної монографії з хвороб шкіри у дрібних домашніх тварин "Хвороби шкіри собак і кішок" Костянтин Стальевич Медведєв.

До нас за дерматологічної допомогою звертаються власники тварин з усіх регіонів України.
Ми також надаємо консультативну та методичну допомогу нашим колегам з інших ветеринарних установ. Крім дерматологічної допомоги тваринам ми надаємо також і інші ветеринарні послуги.


Пошук