Ендоскопія

Серед методів візуальної діагностики у ветеринарній медицині ендоскопія займає особливе місце. Вона поділяється на гнучку ендоскопію, тобто дослідження гнучким ендоскопом, та жорстку ендоскопію, тобто дослідження жорстким ендоскопом. За допомогою відеоендоскопа – спеціального зонда з приєднаною відеокамерою можна візуально оцінити стан порожнин та слизових оболонок таких внутрішніх органів як шлунок, кишечник, горло, трахея, бронхи у наших пацієнтів. Відповідно, ветеринарна клініка доктора Медведєва пропонує такі методи ендоскопічного дослідження, як фіброгастродуоденоскопію, колоноскопію, бронхоскопію, трпхеоскопію, ретроградну риноскопію. Ні ультразвукове дослідження, ні рентгенологічне дослідження не здатні надати лікарю повноцінної діагностичної інформації при захворюваннях цих органів.

Вартість гастро/дуодено/колоноскопії для собак та котів (без урахування вартості наркозу) 1500 грн.

Крім того, за допомогою спеціальних пристроїв-маніпуляторів у ветеринарній клініці доктора Медведєва є можливість взяти біопсію для гістологічного дослідження, а також проводити деякі лікувальні маніпуляції. Таке обладнання також дає нашим фахівцям можливість витягувати проковтнуті собакою або кішкою сторонні тіла – іграшки, великі кістки та ін.

У розпорядженні лікарів ветеринарної клініки доктора Медведєва є гнучкий відеоендоскопічна стійка Олімпус, яка дозволяє отримати дуже якісні зображення в on-line  режимі, що дає можливість поставити точний діагноз.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення