Неврологія

Нервова система – одна з найскладніших і маловивчених систем у ветеринарній медицині.

Прояви уражень нервової системи можуть бути найрізноманітнішими і включати судоми, порушення ходи, зміни свідомості та поведінки.

Часом хвороби нервової системи можуть «маскуватися» під симптоми інших захворювань. Так, наприклад, не завжди кульгавість може бути пов'язана з порушенням опорно-рухового апарату, а нахил голови не завжди свідчить про те, що тварина турбує вуха.

Огляд та консультація невролога 500 грн.

Неврологічні захворювання який завжди можуть бути первинними тобто. через поразки безпосередньо у структурі нервової тканини, а й вторинними – внаслідок різноманітних метаболічних захворювань (патологій нирок, печінки та інших внутрішніх органів).

У ветеринарній клініці доктора Медведєва ветеринарний лікар проведе неврологічне обстеження тварини, перевірить різноманітні рефлекси, що дозволить встановити місце локалізації ушкодження нервової системи. У разі потреби власникам буде запропоновано провести додаткові обстеження улюбленця, такі як:

  • УЗД внутрішніх органів
  • УЗД серця
  • Загальний та біохімічний аналіз крові
  • Аналіз сечі 
  • Рентгенографію.

Всі ці дослідження проводяться на базі нашої клініки та їхня мета допомогти лікарю уточнити причину неврологічного захворювання і, отже, призначити необхідне лікування.

Перевагою нашої клініки також є те, що лікар-невролог постійно «тримає руку на пульсі» лікування захворювання, завжди зможе проконсультувати власників у телефонному режимі, підкоригувати лікування. Для тяжких пацієнтів клініка надає послуги стаціонарного спостереження та лікування. У нашій ветеринарній клініці прийом лікаря-невролога проводиться за попереднім записом.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення