Готель для тварин

Готель для тварин

От і настала довгоочікувана відпустка, час детально планувати свій відпочинок, однак, для більшості власників тварин постає важливе питання – де і з ким проведуть ці дні домашні улюбленці? Добре, якщо вдома лишається бабуся, дідусь чи інший хтось із родичів, але часто родина мріє відпочити разом, однак не завжди зручно і доречно подорожувати із тваринкою. Особливо, якщо Ви власник котика чи кішечки, для яких квартира є цілим світом, вихід за межі якого спричинює стресс і часто призводить до вкрай негативних наслідків.

Також є варіант попросити допомоги у знайомих, які могли б годувати та гуляти із Вашим улюбленцем, однак, не завжди знайдеться людина, якій довіриш найдорожче.

Отже, якщо усі вищезазначені варіанти для Вас не є оптимальними, послуги нашої клініки стануть у нагоді. На відміну від готелів для тварин, у клініці ветеринарної медицини за Вашою тваринкою налядатимуть кваліфіковані фахівці, які у разі виникнення будь яких неочікуваних ситуацій зі здоров’ям тварини, зможуть надати необхідну допомогу.

До всіх тварин, які утримуються на перетримці у нас індивідуальний підхід, адже вони всі такі різні. Дуже важливо, щоб власники детально розказали працівнику, який займається доглядом за тваринами готелю, про усі особливості і вподобання свого улюбленця – де любить спати, куди і як часто звик ходити до туалету, що і в яких кількостях їсть, який у нього характер тощо.

Отже, якщо Ви їдете, а Ваша тваринка залишається у Києві і Ви хвилюєтесь, щоб за час Вашого відпочинку не трапилось нічого поганого із тими, кого так любите, зверніться до нас. Обов’язковим є попередня домовленість у телефонному режимі або особисто, завітавши до нас і пересвідчитись у хороших умовах перебування тваринок у нас, які ми надаємо. Це необхідно, щоб, особливо, у період масових відпусток, пересвідчитися у наявності вільних місць, бронюванні на конкретні дати. Ми маємо бокси для утримання собак і котів різних розмірів, також частими гостями у нас є і гризуни. Якщо у Вас декілька тваринок і вони комфортніше почуватимуть себе разом, ми також поселимо їх в один бокс. Обов’язково візьміть із собою улюблені речі Вашої тваринки – лежанки, диванчики, будиночки, іграшки, мисочки, з яких звично пити і їсти, повідочок тощо. Якщо Ваша тваринка має якісь хвороби в анамнезі – детальні призначення від Вашого ветеринара, усі необхідні медикаменти. Бажано надати той корм, до якого звик Ваш вихованець. Для собак ми пропонуємо 3-разові прогулянки на день, кожна з яких близько 10 хв. Усі наші бокси дезінфікуються сучасними ветеринарними дезінфектантами, також ми регулярно змінюємо одноразові пелюшки, якими застелені бокси. У наших приміщеннях завжди підтримується комфортна температура та освітлення – взимку працюють обігрівачі, влітку – кондиціонери.

Часто існує хибна думка, що у клініці перебувають лише хворі тварини, тож тут легко «щось підчепити», однак, у нас ніколи не утримуються в одному приміщенні здорові і хворі тварини. Обов’язковою умовою для усіх тварин, які приймаються на перетримку є щеплення від вірусних хвороб, зроблені не пізніше 1 року тому, із відповідним зазначенням у ветеринарному паспорті.

Ми піклуємось і любимо кожного, хто живе разом з нами той період, коли господаря поряд немає, ми розуміємо як важко буває у цей період Вашій тваринці і допоможемо у комфорті і спокої дочекатися на Вас.

Перетримка кота, дрібного собаки без вигулу або гризуна 150 гр/доба
Перетримка собаки < 20 кг 250 гр/доба
Перетримка собаки > 20 кг 300 гр/доба
 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення