Груминг

Грумінг
 
Для більшості людей слова «грумінг» і «грумер», відповідно, є абсолютно незнайомими, новими, але тільки не для власників більшості тварин. Що це таке і хто такі ці грумери, які цим займаються?
 
Отже, грумінг – це комплекс заходів, спрямованих на підтримання у належному стані шкірного та шерстного покриву тварини. У природних умовах, та й взагалі у нормі, грумером для себе виступає сама тваринка, яка старанно облизує собі, особливо це стосується кишок. Проте, більшість порід собак, кишок та гризунів мають шерсть, що потребує професійного догляду. Саме тут і стане в нагоді допомога кваліфікованого професійного грумера.

17 04 2206404 2

Наша клініка має спеціально відведений кабінет, обладнаний професійним столом, ванною, які розраховані навіть для тварин дуже великих розмірів. Суттєвою перевагою у порівнянні із салонами для тварин є те, що наш кабінет розрахований виключно на роботу з однією твариною, тож на сусідніх столах із котом не будуть гарчати собаки, шуміти фени, спричинюючи додатковий стрес для тварини. Ваш улюбленець буде один у майстра.

Ми проводимо купання професійними ветеринарними засобами, принципово не використовуючи ароматичні спреї, лаки, засоби для вибілювання, затемнення шерсті, засоби із блискітками, фарби та інші засоби, які несуть виключно естетичний ефект, а для здоров’я тварини – сумнівний.

Для тварин із густим підшестком обов’язковим є вичісування підшерстку, вичісування ковтунів.

Нашими відвідувачами є собаки різних порід і розмірів, коти, а також гризуни. Для кожної тваринки ми пропонуємо індивідуальний підхід, адже їх характери такі різні. Кожен тип шерсті вимагає різноманітних підходів по догляду за нею, про ще детально розповість грумер під час телефонної розмови чи вже безпосередньо перед проведенням маніпуляцій.

Перед записом до майстра із грумінгу обов’язково продумайте для себе декілька можливих вільних варіантів, щоб обрати найбільш вдалий із тих, що Вам запропонують.

Потрапити до грумера можна лише за попереднім записом, причому, зазвичай, запис здійснюється за 3-4 д., а у весняний і передсвятковий сезони – за 5-7 д.

У телефонному режимі Вас зорієнтують стосовно часу, який займе стрижка чи інша маніпуляція, а також її вартість. А на зустрічі із майстром безпосередньо перед стрижкою, обов’язково розкажіть, що саме Ви хотіли би бачити, грумер спробує врахувати усі Ваші побажання. Можна використати фото для наглядної демонстрації бажаного результату.

Варто зазначити, що собаки краще себе поводять без присутності господаря, адже песики завжди тягнутиметься до господаря, що сидить поряд на диванчику, бажаючи його зайвий раз лизнути чи довести, що він нікому не дозволить жодних маніпуляцій із ним, окрім, господаря, тож ймовірніше, що кращим варіантом для власників собак буде провести оговорений час у своїх справах, очікуючи на дзвінок майстра, коли тваринку можна буде забирати. Власникам же кішок і гризунів, навпаки, краще лишитися поряд із своїм улюбленцем, адже котики, кролики і морські свинки дуже емоційні, легко піддаються стресу, їм спокійніше, коли господар поряд, а Ваша допомога у фіксації часто буде доречною для майстра.

Ми з величезною обережністю ставимось до введення седативних препаратів для проведення стрижки особливо агресивним тваринам, особливо, це стосується кішок. За найменшої можливості провести всі маніпуляції без седативних засобів, ми скористаємось нею, якщо ж тварина настільки нервує і ризик стресу є більш негативним фактором, ніж седативні препарати, використані у найменших дозуваннях, ми обов’язково врахуємо і розкажемо про усі можливі ризики саме для Вашої тварини, зважаючи на дані огляду лікарем ветеринарної медицини.

Грумінг кота

от 400 гр

Грумінг собаки

 от 400 грн

Трімінг собаки

 от 500 грн

Вичісування кота

 200 грн

Купання тварини

200 – 500 грн

Варто також зазначити, що Ваша тваринка перебуватиме на території ветеринарної клініки, тож у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, тут завжди швидко нададуть необхідну допомогу, а фахівці, які працюватимуть із твариною, перш за все є ветеринарними лікарями, тож завжди нададуть професійну консультацію, стосовно усіх які закінчили школу грумінгу, а також мають ветеринарну освіту.

 
Наши контакты
×
Оставьте сообщение

Мы свяжемся с Вами

в самое ближайшее время

*Поля обезательны для заполнения