Грумінг

Грумінг
 
Для багатьох людей слова «грумінг» і «грумер» є незнайомими, новими, але тільки не для більшості власників тварин. Що це таке і хто такі ці грумери, які цим займаються?
 
Отже, грумінг – це комплекс заходів, спрямованих на підтримання у належному стані шкірного та шерстного покриву тварини. У природних умовах, та й взагалі у нормі, грумером для себе виступає сама тваринка, яка старанно вилизує себе, особливо це стосується котів. Проте, більшість порід собак, котів та гризунів мають шерсть, що потребує професійного догляду. Саме тут і стане в нагоді допомога кваліфікованого професійного грумера.

17 04 2206404 2

Наша клініка має спеціально відведений кабінет, обладнаний професійним столом, ванною, які розраховані навіть для тварин дуже великих розмірів. Суттєвою перевагою в порівнянні із салонами для тварин є те, що наш кабінет розрахований виключно на роботу з однією твариною, тож на сусідніх столах із котом не будуть гарчати собаки, шуміти фени, спричиняючи додатковий стресс для тварини. Ваш улюбленець буде один у майстра.

Ми проводимо купання професійними ветеринарними засобами, принципово не використовуючи ароматичні спреї, лаки, засоби для вибілювання, затемнення шерсті, фарби та інші засоби, які мають виключно естетичний ефект, а для здоров'я тварини – сумнівний.

Для тварин із густим підшестком обов'язковим є вичісування підшерстку, вичісування ковтунів.

Нашими відвідувачами є собаки різних порід та розмірів, коти, а також гризуни. Для кожної тварини ми пропонуємо індивідуальний підхід, адже їх характери такі різні. Кожний тип шерсті вимагає різноманітних підходів по догляду за нею, 

Перед записом до майстра із грумінгу обов'язково продумайте для себе кілька можливих вільних варіантів, щоб обрати найбільш вдалий із тих, що Вам запропонують.

Потрапити до грумера можна лише за попереднім записом, причому, зазвичай, запис здійснюється за 3-4 д., а у весняний та передсвятковий сезони – за 5-7 д.

У телефонному режимі Вас зорієнтують щодо часу, який займе стрижка чи інша маніпуляція, а також її вартісті. А на зустрічі із майстром безпосередньо перед стрижкою, обов'язково розкажіть, що саме Ви хотіли б бачити, грумер спробує врахувати всі Ваші побажання. Можна використати фото для наглядної демонстрації бажаного результату.

Слід зазначити, що собаки краще себе поводять без присутності власника,  тож ймовірніше, що найкращим варіантом для власників собак буде провести обумовлений час у своїх справах, очікуючи на дзвінок майстра, коли тваринку можна буде забирати. Власникам же кишок і гризунів, навпаки, краще побути поряд зі своїм улюбленцем, адже котики, кролики та морські свинки дуже емоційні, легко піддаються стресу, їм спокійніше, коли господар поряд, а Ваша допомога у фіксації часто буде доречною для майстра.

Ми з величезною обережністю ставимося до введення седативних препаратів для проведення стрижки особливо агресивним тваринам, особливо це стосується котів. За найменшої можливості провести всі маніпуляції без седативних засобів, ми скористаємося нею, якщо ж тварина дуже нервується і ризик стресу є більш негативним фактором, ніж седативні препарати, використані в найменших дозуваннях, ми обов'язково врахуємо і розповімо про всі можливі ризики саме для Вашої тварини, зважаючи на дані огляду лікарем ветеринарної медицини.

Грумінг кота

від 400 гр

Грумінг собаки

 від 400 грн

Трімінг собаки

 від 500 грн

Вічісування кота

 200 грн

Купання тварини

200 – 500 грн

Варто також зазначити, що Ваше тваринка буде на території ветеринарної клініки, а в разі виникнення непередбачуваних ситуацій, тут завжди швидко нададуть потрібну допомогу, а фахівці, які працюватимуть із твариною, перш за все є ветеринарними лікарями, а тому завжди нададуть професійну консультацію , щодо всіх які закінчили школу грумінгу, а також мають ветеринарну освіту.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення