Інтенсивна терапія

Інтенсивна терапія у ветеринарії - відносно нова, але надзвичайно важлива спеціальність, яка включає безліч областей, включаючи пульмонологію, кардіологію, інфекційні захворювання та нефрологію. Нижче наведено деякі з областей, які потребують такого роду догляду:

  • травми: автотравми, кататравми (падіння з висоти), рвані рани, кульові, ножові або опікові травми;
  • проблеми з диханням;
  • стани, що вимагають переливання крові;
  • шокові стани (ознаки шоку можуть включати слабкість, бліді слизові, холодні кінцівки та аномальну ЧСС);
  • проблеми з сечовипусканням або відсутність сечоутворення;
  • необхідність спеціалізованої підтримки годівлі через небажання або неможливість самостійного харчування;
  • проблеми з нормальним серцевим ритмом;
  • небезпечні для життя неврологічні захворювання;
  • перенесені хірургічні втручання та які потребують спеціального догляду в перші післяопераційні дні, а також післяопераційні ускладнення;

Вартість інтенсивної терапії для тварин

Встановлення військового катетера 100 грн
Внутрішньовенне введення (без урахування препаратів та розхідників) 110 грн
Внутрішньовенне введення струменеве 70 грн
Оксигенотерапія, 1 година 100 грн
Тонометрія 100 грн
Денний стаціонар 80 грн

У нашій клініці відділення інтенсивної терапії найчастіше стикається з пацієнтами, які страждають на хронічну хворобу нирок, гостру затримку сечі, тварин, які постраждали від травми, пов'язаної з автомобільною катастрофою або бійкою, з проблемами серця та дихання.

У розпорядженні наших фахівців є обладнання, яке дозволяє нам забезпечити належний контроль стану пацієнта та догляд за ним. Сучасні просторі бокси з підігрівом та кисневою камерою, що дає можливість проводити оксигенотерапію для пацієнтів з дихальною недостатністю.

Перфузори (інфузійні насоси) дозволяють вводити внутрішньовенно лікарські препарати з потрібною швидкістю та високою точністю введення навіть малих доз залежно від захворювання пацієнта.

Так само ми використовуємо пульсоксиметрію для вимірювання рівня кисню, ветеринарний тонометр для вимірювання кров'яного тиску та частоти серцевих скорочень, геманалізатор для аналізу термінових зразків крові тощо.

Усі наші лікарі проходять спеціальну підготовку для роботи у відділенні інтенсивної терапії.

Якщо у Вас стався ургентний випадок з вихованцем, ми гарантуємо, що Ви потрапите на прийом пріоритетно (без запису і позачергово).

Проте ми просимо передзвонити нам, якщо Ваша тварина в критичному стані і Ви прямуєте з нею до нас - навіть кілька хвилин можуть дуже допомогти. Коли ви телефонуєте, ми починаємо готувати обладнання та матеріали для вашого вихованця. Апарати для аналізів крові нагріваються, підготовляючись до негайного використання, запускається кисневий концентратор, налаштовується рентген-апарат та апарат УЗД, екстрені ліки, такі як адреналін, готуються для вихованця, якщо це необхідно.

Інструменти моніторингу, а також спеціалізовані навички та повністю укомплектована аптека дозволяють нашим фахівцям швидко діагностувати та лікувати тяжке захворювання вашого вихованця.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення