Стаціонарне лікування

Стаціонарне лікування буває необхідним у тих випадках, коли власники не можуть самі проводити призначене лікування у себе вдома або коли стан тварини потребує постійного спостереження та корекції з боку кваліфікованих фахівців.

У ветеринарній клініці доктора Медведєва є всі умови для комфортного утримання пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Для утримання кішок та дрібних собак у нас є   бокси, що підігріваються, з можливістю підведення кисню від кисневого концентратора. Для утримання великих собак ми використовуємо металеві просторі клітини або вільний утримання в кімнаті.

Вартість стаціонарного утримання, спостереження та лікування (без вартості корму) від 500 грн. на день

Незважаючи на те, що клініка доктора Медведєва не працює в цілодобовому режимі, у тих випадках, коли необхідне цілодобове спостереження за пацієнтом, ми організуємо нічні зміни.

Також стаціонар використовується для тимчасового утримання тварин, які доставлені для проведення операцій або вже прооперованих. В останньому випадку собака або кішка перебувають під наглядом фахівців до повного виходу з наркозу і передається власнику в свідомому стані.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення