Дерматологія

Дерматологічний прийом веде кандидат ветеринарних наук, засновник та голова Українського ветеринарного дерматологічного товариства, член Європейського товариства ветеринарних дерматологів Костянтин Стальович Медведєв. Дні прийому: Понеділок, вівторок, четвер, субота. Обов'язковий попередній запис за тел. (044) 331-2261, (093) 265-02-29, (067) 365-81-65

Захворювання шкіри у собак та котів займають одне з провідних місць серед усіх захворювань у цих видів тварин. При цьому до області дерматології належать не тільки власне шкірні хвороби, але також захворювання зовнішнього слухового проходу, пазурів, деякі ендокринні порушення, паразитарні, інфекційні захворювання з дерматологічними проявами. У нашій клініці накопичено великий досвід у діагностиці та лікуванні різних видів дерматологічної патології, заснований на сучасних знаннях, принципах доказової медицини, великої кількості вивчених клінічних випадків.

Діагноз, зокрема, дерматологічного захворювання може бути поставлений клінічно (за клінічною картиною) та комплексно (з використанням результатів додаткових досліджень). Комплексна діагностика більш точна і дає можливість проведення більш ефекетивної терапії з більш передбачуваним та швидким результатом.

Вартість дерматологічних послуг

Консультація кандидата вет. наук Медведєва К.С. 600 гр
Мікроскопія зіскоб шкіри (не залежить від кількості) 200 грн
Трихоскопія 150 грн
Цитологічна оцінка новоутворень, ексудатів 300 грн

 

Хвороби шкіри можуть бути викликані різними факторами. При цьому у молодих тварин частіше трапляються захворювання паразитарної етіології – демодекоз, саркоптоз, генетично обумовлені захворювання, що проявляються порушенням росту вовни, алопеціями. У собак та кішок середньої вікової групи частіше зустрічаються алергічні та ендокринні захворювання, а у тварин літніх – ендокринопатії та онкологічні захворювання.

Дерматологічна консультація з оглядом, необхідними тестами, встановленням діагнозу (у ряді випадків попереднього), призначеннями та рекомендаціями займає при первинному відвідуванні 40-60 хвилин. З цієї причини дерматологічний прийом ведеться лише за попереднім записом.

 

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення