Електронна ідентифікація (чіпування)

Ідентифікація тварин має важливе значення для визначення їх приналежності власникам, для чіткої відмінності однієї тварини від іншої. Це буває необхідно при перетині кордону, при пошуку власників та ін. Раніше ідентифікацію проводили лише племінним тваринам і лише методом таврування. В даний час найбільш популярним є метод підшкірного введення. тварині спеціальної електоронної мітки (мікрочіпа). Ця процедура безболісна і не вимагає спеціальної підготовки тварини. У ветеринарній клініці доктора Медведєва після введення мікрочіпа тварині дані про чиповану тварину вводяться в міжнародну електронну базу даних.

Мікрочіп 300 гр
Введення мікрочіпа та його реєстрація в системі 400 гр

Мікрочіп є невеликим електронним пристроєм розміром з рисове зерно, укладене в скляний циліндр. Чіп зчитується спеціальним пристроєм, що сканує, з відображенням на екрані сканера ідентифікаційного номера, відповідного номеру вклеєному в паспорт тварини і в електронній базі чіпованих

Наявність мікрочіпа на сьогоднішній день є обов'язковою умовою для виїзду за кордон, тому подбайте про це заздалегідь. Чіпірування має бути здійснено до крайньої вакцинації від сказу, або в один день з нею.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення