Чищення зубів тваринам

У тварин, як і в людини, в процесі життєдіяльності виникає безліч факторів, що призводять до проблем у ротовій порожнині: бактерії, неправильне харчування (переважання в раціоні м'якого корму, корм, який надмірно налипає на поверхню зуба), відсутність або недолік догляду за ротовою порожниною, генетична чи породна схильність, системні захворювання. В результаті відбувається утворення зубного нальоту, який згодом мінералізується та переростає у зубний камінь.

Вартість ультразвукового чищення зубів собакам і котам

Ультразвукове чищення зубів І ступеня складності (без урахування анестезії) 500 грн.
Ультразвукове чищення зубів II ступеня складності (без урахування анестезії) 650 грн.
Ультразвукове чищення зубів III ступеня складності (без урахування анестезії) 800 грн.

 Для вирішення цієї проблеми проводиться санація ротової порожнини. Вона включає видалення зубних відкладень з поверхні зуба і поддесневого кишені за допомогою ультразвукового скейлера. Вплив ультразвуком не тільки механічно видаляє зубний камінь, а й за рахунок хвиль високої частоти діє антибактеріально, руйнуючи стінку бактерій і викликаючи їхню загибель.

Ця маніпуляція проводиться під седацією, оскільки тварина має бути зафіксована в одному положенні, щоб не травмувати ясна і не завдати болю тварині. Перед введенням седативних препаратів ми рекомендуємо провести низку досліджень, які покажуть функціональний стан внутрішніх органів (біохімічний аналіз крові, ехокардіографія). Обов'язковими ці дослідження є для тварин старше 6-ти років і тварин тих порід, які мають генетичну схильність до захворювань серцево-судинної системи (кішки: британська та шотландська породи, мейн кун, рег дол, перська, сфінкс; собаки: доги, такси, доберман, пінчер, французький бульдог, мопс.)

Ультразвукове чищення допоможе тварині уникнути сумних наслідків та неприємних (болючих) відчуттів, пов'язаних із зубним каменем.  Після проведення чищення зубів  Вам буде виписано рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною вихованця.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення