Статті

Збираєтесь на відпочинок і не знаєте куди влаштувати вихованця?

З огляду на сучасний темп життя далеко не завжди виходить планувати, більшість рішень і дій приймаються спонтанно. Людина – істота адаптивна та мобільна на відміну від братів наших менших. Нашим вихованцям не поясниш, чому господаря не буде вдома і з яких причин їх із собою не беруть у подорож. Але, збентежено залишається не тільки тварина, а й сам власник, тому що виникає питання: «А куди ж прилаштувати улюбленця на час моєї відсутності?».

Венерическая саркома
Венерична саркома

Ветеринарний лікар-онколог Зверєва К.І. Венерична саркома (трансмісивна саркома) - інфекційна гістіоцитарна пухлина собак, що вражає слизові оболонки статевих органів. Трансмісивна венерична саркома поширена по всьому світу, але найчастіше зустрічається у тропічних та субтропічних регіонах.

Рак молочных желез собак и кошек
Рак молочних залоз собак та кішок

Ветеринарний лікар-онколог Звєрєва К.І.Діагностика раку молочних залоз (РМЗ) спрямована на визначення стадії захворювання, що є основним у виборі тактики лікування даного захворювання.

Як дати ліки (таблетку, рідину) усередину собаці/кішці

Лікар ветеринарної медицини Ловейкіна Д.В. Перед тим як ловити та вмовляти свого вихованця для згодовування йому ліки подбайте про те, щоб все необхідне для процедури було у Вас під рукою. Слід завчасно витягти таблетку з упаковки необхідності розділити її на частини, набрати в шприц, гумову грушу або дозатор рідкі ліки, а також воду для запивання.

Кишкова непрохідність

Зав. відділенням візуальної діагностики Корабльова М.В. Кишкова непрохідність – дуже важка патологія, що виникає при закупорці сторонніми тілами (близько 80% випадків), пухлиною (5%), при завороті або інвагінації 5; ), а також при паралічі кишечника (близько 10%). Без своєчасного та грамотного лікування тварина може загинути у строк від 2 до 7 днів (у людини цей період 1-3 дні).

Піометра (гнійний ендометрит)

Зав. відділенням візуальної діагностики Корабльова М.В.Піометра - це одне з найпоширеніших захворювань собак і кішок старше 6-річного віку. Це дуже небезпечне захворювання, при якому тварина потребує негайного лікування. При відкритій формі гній виділяється з матки, при закритій – накопичується в матці (велика ймовірність розвитку ендотоксемії та сепсису). У великих собак об'єм гнійного ексудату. може досягати 6-8 л, у кішок від 100 мл до 1 л.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення