Алергопроби

Тести на алергени

Алергічні проби в дерматології дрібних домашніх тварин проводяться з метою діагностики у тваринної реакції. на ті чи інші алергени зовнішнього середовища, які виявляються такими симптомами, як свербіж та еритема (почервоніння шкіри) при вже поставленому клінічному діагнозі «Атопічний дерматит» Такі дослідження проводяться тільки після того, як виключені паразитарні, інфекційні, аутоімунні та алергічні (крім атопічного дерматиту) захворювання, які супроводжуються цими симптомами.

Вартість тестів на алергію для собак і кішок

Дерматологічна консультація 500 грн.
Серологічні алергопроби 2000-3000

Існує кілька видів проб:

 Внутрішньошкірні проби. Проводяться шляхом внутрішньошкірного введення тварині екстрактів різних алергенів – домашнього пилу, кліщів домашнього пилу, пилку різних рослин тощо. Таке дослідження аналогічне реакції Манту при діагностиці туберкульозу у людей. При цьому в місці введення алергену через кілька хвилин (при позитивній реакції) утворюється пухир розміром близько 2 см в діаметрі. При негативній реакції шкіра в місці введення залишається незміненою. Для проведення внутрішньошкірної проби необхідне дотримання кількох умов – тварина повинна приймати певних препаратів перед тестом за 7-14 днів; діагноз «Атопічний дерматит» має бути вже встановлений клінічно; тварина має бути оброблена проти бліх та гельмінтів. В даний час цей вид дослідження в нашій клініці не практикується

Серологічні алергопроби - лабораторне дослідження концентрації специфічних імуноглобулінів Е в сироватці крові тварин до тих чи інших алергенів (див. вище) Перед цим дослідженням також необхідно виключити подібні до прояву захворювання.

Виявлення причинних алергенів дає лікарю підстави для призначення тварині алергенспецифічної імунотерапії атопічного дерматиту.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення