Кардіологія

Незважаючи на те, що кардіологічні захворювання у дрібних домашніх тварин – не така актуальна проблема, як у людей, все ж таки хвороби серця зустрічаються у ветеринарній практиці досить часто. В останні роки з розвитком діагностичних можливостей ветеринарної медицини, з поглибленням знань у галузі кардіології домашніх тварин хвороби нашими лікарями найчастіше розпізнаються серцево-судинні захворювання, а також ті зміни у роботі серця, які спричинені захворюваннями інших органів та систем. У нашій роботі широко використовуємо такі методи діагностики, як рентгенографія, ехокардіографія, електрокардіографія.

Кардіологічне обстеження собак та котів  450 грн.

Введення цих методів до протоколу передопераційного обстеження значно знижує анестезіологічні та операційні ризики, дозволяючи виявити приховані, латентні захворювання серця навіть у тих тварин, у яких клінічно вони ніяк не виявлялися. Як результат – зниження летальності через зупинку серця під час операцій. Прикладом може бути гіпертрофічна кардіоміопатія у котів деяких порід, схильних до розвитку цієї патології, наприклад, британської породи, мейнкунів.

Дилятаційна кардіоміопатія та ендокардіоз клапанів серця частіше зустрічаються у собак.

При серцевій патології, що розвивається, у тварини може спостерігатися

  • задишка
  • кашель
  • апатія
  • непритомність
  • непереносимість фізичних навантажень
  • збільшення об'єму живота
  • зміни кольору (блідість або синюшність) слизових оболонок.

За наявності одного або кількох згаданих симптомів у вашого вихованця  необхідно пройти скринінгове   кардіологічне обстеження та, отримавши консультацію фахівця, зробити адекватне лікування. Своєчасна діагностика та лікування кардіологічних пацієнтів дозволить продовжити та покращити якість життя вашого вихованця.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення