Обробки проти екто- та ендопаразитів

Глисти (гельмінти), блохи та кліщі є найчастішими паразитами у тварин та людини. Захворювання, викликані гельмінтами, називаються гельмінтозами.

Найчастіше зустрічаються такі гельмінтози, як токсокароз, дипілідіоз (кишкові паразити), дирофіляріоз (серцеві та підшкірні глисти). Патогенна дія глистів полягає у зниженні імунітету у господаря, у виснаженні за рахунок недоотримання поживних речовин собакою або кішкою, у яких вони живуть. Крім того, пошкоджуючи своїми присосками та гачками слизову оболонку кишечника господаря, глисти викликають її запалення, порушення шлунково-кишкового бар'єру, що сприяє виникненню харчової алергії.

Дирофілярії, глисти, які живуть у камерах серця, викликають порушення нормальної роботи серця, утворення тромбів, хронічну серцеву недостатність.

 Наявність на тварині бліх також здатна призводити до ряду захворювань. У чутливих тварин блохи можуть викликати алергію на свою слину, яка потрапляє до шкіри тварини при укусах. Також паразитування великої кількості бліх у кошенят і цуценят здатне викликати недокрів'я (анемію) за рахунок висмоктування крові. Крім того, блохи є переносниками деяких видів глистів при їх заковтуванні твариною. Відомо також і те, що блохи переносять стригучий лишай від хворих тварин до здорових.

Кліщі також становлять небезпеку захворювання тварини. Іксодові кліщі переносять такі захворювання, як бабезіоз, хвороба Лайма, анаплазмоз, що виявляються загальними симптомами – слабкістю, підвищенням температури, ослабленням апетиту, інтоксикацією, анемією. Ці захворювання є небезпечними для життя, тому їх профілактика має найважливіше значення для здоров'я тварин.

В даний час існує безліч пепаратів різної дії, способу введення тварини. Найбільш популярними формами є жувальні таблетки, краплі, що наносяться на шкіру, нашийники та аерозолі. Дуже важливо, щоб обробки проводилися регулярно, з тією чи іншою періодичністю залежно від тривалості дії того чи іншого препарату.

У нашій клініці ви можете отримати детальну консультацію щодо різних протипаразитарних препаратів та придбати їх. Також ми можемо запропонувати послуги з обробки тварини у приміщенні клініки.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення