Оксигенотерапія

Оксигенотерапія – застосування кисню з лікувальною та профілактичною метою для підвищення його кількості у клітинах організму. У повітрі, яким ми дихаємо, 21% кисню, але за допомогою кисневого концентратора рівень кисню можна підняти до 40-60%.

Обов'язкова умова використання цього методу лікування – зволоження кисневого потоку, яке в апараті Біомед 7F-3M здійснюється автоматично. У Ветеринарній клініці доктора Медведєва є можливість проведення оксигенотерапії такими способами:

  • через маску;
  • насичення спеціального боксу киснем;
  • подача кисню через ендотрахіальну трубку (під час седації)

Лікар обирає спосіб введення залежно від патології та стану тварини.

Ціни на оксигенотерапію

Оксигенотерапія, 20 хвилин 50 грн.
Оксигенотерапія, 1 година 100 грн.

Основним показанням для проведення оксигенотерапії є гіпоксія, яка виникає внаслідок недостатньої оксигенації крові. Причини гіпоксії: травматизація, шок, інтоксикація, порушення функціональності та цілісності легень, стресова ситуація, крововтрата, порушення транспортування клітинами крові кисню, больовий синдром.

Після одноразового або системного проведення оксигенотерапії, нормалізується кількість кисню, що циркулюється, що покращує роботу серцево-судинної системи, легень, роботу печінки, центральної нервової системи, підвищує активність, покращує апетит.

Незважаючи на ефективність процедури, максимальна дія терапії досягається комплексно і залежить не тільки від призначеного та проведеного лікування, а й від початку часу надання допомоги.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення