Мікроскопічні дослідження

У ветеринарній дерматології мікроскопічні дослідження шкіри мають дуже сильні дії. важливе значення для встановлення діагнозу.

Мікроскопічні дослідження собак та котів від 200 грн.

При цьому розрізняють декілька їх видів залежно від об'єкта та мети дослідження:

  1. Мікроскопія волосся (Трихоскопія) - мікроскопічне дослідження структур волосся на наявність у них спор патогенних грибків, змін коренів та стрижнів волосся, що вказують на захворювання, пов'язані з патологією формування та розвитку шерстного покриву. Обламані стрижні волосся також можуть вказувати на самотравмування їх тваринам за наявності чухання (свербежу)
  2. Мікроскопія зіскоб шкіри дає можливість  оцінити насамперед наявність у шкірі паразитів - кліщів роду Демодекс, коростяних кліщів, а також наявність спор дерматофітів (лишайних грибів)
  3. Мікроскопія мазків-відбитків з уражень шкіри або слухових проходів допомагає визначити наявність та склад мікрофлори, клітин запального ексудату або клітин пухлин.
  4. Дослідження клітинного складу (цитологічне дослідження) матеріалу, взятого методом тонкоголкової біопсії з новоутворень або кіст.

Всі ці дослідження проводяться безпосередньо в лабораторії  ветеринарної клініки доктора Медведєва. Важливою обставиною є те, що результати мікроскопічних досліджень ми отримуємо під час прийому хворої тварини і може відразу поставити діагноз або виключити те чи інше захворювання.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення