Вакцинація

На сьогоднішній день вакцинація є найефективнішим способом боротьби з інфекційними захворюваннями у наших вихованців. Дуже важливо, щоб усі домашні тварини були належним чином вакциновані, оскільки це допомагає захистити домашніх тварин загалом. Відповідальний догляд за твариною вимагає, щоб цуценята і кошенята отримували початковий курс вакцинації, але це не може захистити їх на все життя. Дорослі тварини потребують регулярної вакцинації для підтримки імунітету від хвороб.

Вартість вакцинації тварин
Огляд перед вакцинацією 100 гр
Оформлення ветеринарного паспорта 45 гр
Вакцинація комплексною вакциною (залежно від виробника) Від 290 до 550 гр

Вакцинація цуценят

Цуценята «тимчасово» захищені від багатьох захворювань антитілами, отриманими через материнське молоко. Концентрація цих материнських антитіл знижується в перші кілька тижнів їхнього життя, проте доти, доки вони не зникнуть, вони також можуть нейтралізувати вакцини. Ось чому потрібна саме серія щеплень.

Імунітет від вакцинації  з часом послаблюється, і Ваш вихованець знову може стати сприйнятливим до захворювань. Щорічні планові огляди та вакцинації забезпечать найкращий захист життя Вашої тварини.

Після вакцинації протягом дня або двох Ваш вихованець може бути трохи  млявим, це нормально і не є приводом для занепокоєння. Також, швидше за все, місце уколу буде чутливішим, стан при цьому можна охарактеризувати як свербіж після укусу комара. У місці введення вакцини може утворитися припухлість, що швидко зникає. Звичайне харчування, зручна зона для відпочинку – це, як правило, все, що потрібно для швидкого одужання. Однак, якщо Вас щось турбує, зателефонуйте нам, і ми проконсультуємо Вас.

adenovirus type 1 (hepatitis)).

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення