Останні новини

Ветеринарна клініка доктора К. Медведєва в Києві

Шановні друзі! Ми вдячні Вам за те, що зайшли на сайт ветеринарної клініки доктора Медведєва та виявили інтерес до нашої роботи. Будь ласка, ознайомтеся з короткою інформацією про нашу клініку.
 
Ветеринарна клініка доктора Медведєва відкрилася 1 квітня 2006 року у Святошинському районі м. Києва за адресою вул. Феодори Пушиної, 25. Проте не лише мешканці Святошинського району звертаються до нас за ветеринарною допомогою. До нашої клініки, яка знаходиться в районі житлового масиву Академмістечко, приїжджають і з інших районів Києва та області, а також з інших областей. До нас діставатися дуже зручно, оскільки клініка знаходиться поряд зі станцією метро Житомирська на паралельній проспекту Перемоги вулиці Феодори Пушиної.
 
Ми високо цінуємо довірливі відносини між нами та власниками наших пацієнтів і завжди прагнемо встановлення чесних партнерських відносин з ними у справі повернення здоров'я їхнім вихованцям. Наші фахівці відповідально ставляться до своєї роботи, прагнучи, перш за все, покращання якості життя пацієнтів. Робота ветеринарного лікаря нашого часу немислима без постійного професійного зростання, без освоєння нових методів діагностики та лікування хвороб тварин. Тому лікарі ветеринарної клініки доктора Медведєва беруть активну участь у роботі спеціалізованих конференцій, майстер-класів, семінарів, стаючи більш компетентними та умілими.
 
Ветеринарна клініка Медведєва забезпечена всім необхідним для вирішення більшості діагностичних та лікувальних завдань, зокрема:
 
  1. Цифровий рентгенапарат
  2. Ультразвуковий сканер
  3. Необхідне операційне та анестезіологічне обладнання
  4. Власна лабораторія з біохімічним та гематологічним аналізаторами
  5. Стаціонарне відділення.
 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення