Ехокардіографія (ЕхоКГ) тваринам

Ультразвукове, або ехокардіографічне дослідження серця (УЗД серця/ЕхоКГ) є найбільш інформативним методом візуальної діагностики захворювань серця у собак і кішок. У тварин можуть бути вроджені або набуті патологічні зміни серцево-судинної системи, пов'язані зі зміною розмірів камер серця, патологією клапанного апарату, розташування та інших аномалій судин.

Вартість  скринінгового/передопераційного УЗД (ЕХО) серця кішкам 450 грн
Вартість детального УЗД (ЕХО) серця для собак і при патологіях 600 грн 

Такі зміни у разі декомпенсації здатні призводити до погіршення клінічного стану тварин, що проявляється швидкою стомлюваністю, апатією, зниженням апетиту, кашлем, набряками та ін. Ці клінічні ознаки у вихованця і повинні насторожити власника. Однак ЕхоКГ проводитися не тільки тим тваринам, які мають ознаки захворювання. У ветеринарній клініці доктора Медведєва ми також проводимо обов'язкове дослідження серця тваринам, які готуються до операцій. Відомо, що препарати, що використовуються для наркозу, здатні знижувати артеріальний тиск, а це може позначитися на стані тварини під час операції. Є приховані патологічні стани серця, наприклад, гіпертрофічна кардіоміопатія у кішок, які можуть не виявлятися клінічно, проте загрожувати під час перебування тварини під наркозом. Наявність таких станів не є протипоказанням до операції, але їхнє врахування допомагає знизити анестезіологічні ризики під час операції.

В  ветеринарній клініці доктора Медведєва  дослідження проводиться фахівцем кардіологом за попереднім записом.  За результатами дослідження власнику на руки видається висновок.

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення