Лабораторна діагностика тварин

Ветеринарна клініка Медведєва має власну лабораторію, що дозволяє отримувати цінну додаткову інформацію про функціональний стан різних органів у найкоротший термін.

Найпоширеніша послуга лабораторної діагностики – аналіз крові. З його допомогою можна визначити функціональні зміни в органах та системах, ознаки різних (у ряді випадків протікають у прихованій формі) захворювань, гормональний фон, виявити різні види збудників інфекційних хвороб та багато іншого.

Вартість аналізу крові тварин

Забір крові для аналізів (одноразово при заборі для загального та біохімічного аналізів) 70 грн.
Один біохімічний показник (АЛТ, АСТ, ГГТ, лужна фосфатаза, загальний білок, альбумін, глюкоза, креатинін, сечовина, кальцій, фосфор. 40 грн.
Амілаза 70 грн.
Жовчні кислоти (дві проби) 300 грн.

Так само варто згадати дослідження крові на наявність кровопаразитів: мікрофілярій (дирофіляріоз), бабезій (піроплазмоз), лейшманій, ерліхій та інших. Методика заснована на візуальному визначенні (мікроскопія крові) включень у клітини крові.

Вартість дослідження крові на наявність кровопаразитів у тварин

Еритроцити+лейкоцити+тромбоцити 70 грн.
Лейкограма 150 грн.
Дослідження на бабезіоз 100 грн.
Дослідження на мікрофіляремію 100 грн.

Дослідження сечі

У домашніх умовах для загального клінічного аналізу сечу збирають вранці у сухий, чистий посуд (флакон для сечі з червоною кришкою). Бажано збирати сечу відразу в ту ємність, в якій вона буде доставлена ​​до клінічної лабораторії.

До катетеризації сечового міхура вдаються лише у крайніх випадках. З катетера, що довго стоїть, сечу для дослідження брати не можна. Варто окремо згадати цистоцентез (пункцію сечового міхура). Цей метод є найбільш бажаним при бактеріологічному дослідженні сечі, оскільки дозволяє виключити змив мікрофлори зовнішніх статевих органів. Крім того, його зручність полягає у меншій травматичності порівняно з катетеризацією сечового міхура. Здійснюється цистоцентез досить швидко в положенні лежачи на спині, метод не спричиняє ускладнень.

Вартість дослідження сечі кішок та собак

Цистоцентез 100 грн.
Загальний аналіз сечі 150 грн.
Бак.дослідження сечі з антибіотикограмою 350 грн.
 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення