Цитологічні та гістологічні дослідження

Цитологічні дослідження у діагностиці захворювань дрібних свійських тварин займають дуже важливе місце. Часто лише за аналізі клітинного складу чи зміни у тканинах можна точно визначити вид пухлини у тому чи іншому органі, наявність патологічних змін, які можна побачити лише за великому збільшенні мікроскопа. Це важливо не лише з діагностичної, але також і з прогностичної точки зору, коли стає зрозумілим, який обрати метод лікування та якого результату очікувати.

Ціни на цитологічне та гістологічне дослідження

Цитологія 200-450 грн.
Гістологія  800 грн.

 

Для відбору проби для гістології при шкірних захворюваннях ми застосовуємо спеціальний інструмент – панч, який дозволяє з мінімальною травматизацією із застосуванням лише місцевої анестезії взяти біоптат для дослідження. Такі дослідження є вкрай важливими при таких видах патології, як фолікулярні шкірні дисплазії, новоутворення, аутоімунні процеси.

Клініка доктора Медведєва співпрацює з кількома лабораторіями, до яких ми направляємо матеріал для обробки, аналізу та опису патологічних змін у гістологічних зрізах. Така взаємодія дозволяє оперативно отримувати точний результат та швидко розпочати лікування.

 

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення