Цитологічні та гістологічні дослідження

Цитологічні дослідження у діагностиці захворювань дрібних свійських тварин займають дуже важливе місце. Часто лише за аналізі клітинного складу чи зміни у тканинах можна точно визначити вид пухлини у тому чи іншому органі, наявність патологічних змін, які можна побачити лише за великому збільшенні мікроскопа. Це важливо не лише з діагностичної, але також і з прогностичної точки зору, коли стає зрозумілим, який обрати метод лікування та якого результату очікувати.

Ціни на цитологічне та гістологічне дослідження

Цитологія 150 грн.
Гістологія  200 грн.

 

Для відбору проби для гістології при шкірних захворюваннях ми застосовуємо спеціальний інструмент – панч, який дозволяє з мінімальною травматизацією із застосуванням лише місцевої анестезії взяти біоптат для дослідження. Такі дослідження є вкрай важливими при таких видах патології, як фолікулярні шкірні дисплазії, новоутворення, аутоімунні процеси.

Клініка доктора Медведєва співпрацює з кількома лабораторіями, до яких ми направляємо матеріал для обробки, аналізу та опису патологічних змін у гістологічних зрізах. Така взаємодія дозволяє оперативно отримувати точний результат та швидко розпочати лікування.

 

 
Наші контакти
×
Залиште повідомлення

Ми зв'яжемося з Вами

найближчим часом

*Поля є обов'язковими для заповнення